SLMsmart

SLMsmart to program odchudzjący, na który składają się trzy elementy: Dieta Podstawowa, Produkty SLM i Ćwiczenia Fizyczne. W pierwszym etapie programu należy wyznaczyć sobie konkretne cele i podzielić się nimi z rodziną oraz przyjaciółmi. Trzeba poszukać osób, które będą nas motywować i inspirować do działania. Kiedy inni zainteresowani zaczną dostrzegać naszą przemianę, opowiedzmy im o tym co robimy i zachęćmy do przyłączenia się do nas.

System inteligentnego zrzucania nadwagi od Synergy WorldWide pomoże nam w osiągnięciu wyznaczonych celów. SLM smart to zdrowe odchudzanie. Dzięki jego zaleceniom można zrzucić nawet do 15% zbędnej masy ciała i to już w ciągu pierwszych 90 dni stosowani. Formuła produktu została oparta o starannie dobrane składniki, połączonych w całość tak, by pomóc efektywnie zarządzać wagą. Suplement ten w połączeniu z dobraną Dietą Podstawową dostarczą organizmowi niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych nam do zachowania energii i siły w walce o wyznaczony cel przez najbliższe 90 dni.


Pięć efektów działania program SLM smart:

  • pobudzenie naturalnego spalania tłuszczu,
  • oczyszczenie i odtrucie organizmu,
  • wsparcie optymalizacji przepływu krwi dla zwiększenia energii,
  • dostarczenie kluczowych substancji odżywczych,
  • wspomaganie zwalczania głodu pomiędzy posiłkami.


Odżywczy koktajl


Szejk zdrowotny SLM pomoże nam odkryć tajemnicę właściwego odżywiania i osisiągnięcia idealnej wagi. Każda porcja SLM Health Shake niesie całe mnóstwo korzyrzyści dla naszego organizmu - bogactwo substancji odżywczych - kalorii "inteligentnych", dodających energii i pozwalających utrzymać organizm w dobrej formie. Po zmieszaniu dawki SLM ze szklanką mleka, otrzymany koktajl dostarczy odpowiednik:

1 porcji protein;
1 porcji warzyw;
1 porcji produktów zbożowych;
1 porcji nabiału.

Porcje liczone są według tabeli systemu SLMsmart i stanowią zamiennik jednego do dwóch posiłków.

Dawkowanie: Wymieszaj 3 pełne miarki w pełnej szklance mleka lub wody. Stosuj tak, by jedna porcja koktajlu zastępowała jeden - dwa standardowe posiłki dziennie.


Nie tylko suplementacja


System SLMsmart to również program ćwiczeń fizycznych. Wystarczy umiarkowany wysiłek, mała aktywność, żeby mu sprostać. Zalecamy 30 minut ćwiczeń przez pięć dni w tygodniu. Zacząć można od mało męczącego spaceru poprzez spacer szybszy aż do bardziej zaawansowanych form aktywności i sportów o większej intensywności, jak różne formy aerobiku i fitness, dalekie wędrówki, pływanie, biegi, jazda na rowerze a nawet trening siłowy. Więcej wskazówek można znaleźć na http://slmsmartpolska.blogspot.com/.
Jeśli interesuje Państwa cena SLMsmart i możliwość zakupu, prosimy zapoznać się z zakładką Zamówienia.


Etykiety: slm, smart, cena, sklep, koktajl, odchudzanie, synergy, slmsmart.