Essential Greens

Lekarze i dietetycy od lat zgodnie zalecają spożywanie kilku porcji owoców i warzyw dziennie. Ale znalezienie czasu na przygotowanie i zjedzenie codziennie takich posiłków dla wielu zabieganych osób jest nie lada wyzwaniem. Poza tym, cóż, nie każdy lubi warzywa. Z pomocą przychodzi Synergy Essential Greens - esencja bogactwa zielonych warzyw i ziół. Poprzez zawarcie w składzie tego produktu chlorofilu oraz szerokiego spektrum produktów fotosyntezy, Synergy stworzyło kompleksowe "zielone odżywianie". A to wszystko w postaci łatwo przyswajalnego koncentratu. Essential Greens zawiera trawę pszenicy, jęczmienia i owsa. Trawy tych zbóż zawierają szereg silnych związków pochodzenia roślinnego, w tym przeciwutleniacze, witaminy i składniki odżywcze znane ze zdolności do ochrony, odżywiania i wzmacniania organizmu.

Korzyści w skrócie:
  • Prozdrowotna rola roślinnych składników odżywczych
  • Przeciwutleniacze zwalczają wolne rodniki i chronią komórki 
  • Chlorofil oczyszcza organizm i poprawia odporność
  • Alkaliczna formuła sprzyja lepszemu nawodnieniu nawadnia i odtruwa organizm
  • Bogactwo rozmaitych składników odżywiających i energetyzujących
  • Wygodna, saszetkowa forma ułatwia zabranie produktu wszędzie ze sobą 


Podstawowe składniki

Trawy pszenicy, jęczmienia i owsa, części zielone trawy cytrynowej, liście karczocha, owoce okry, nasiona selera, ogórek, liście pietruszki, liście jarmużu, liście i łodygi szpinaku, kwiaty brokułów, owoc pomidora, liście kapusty, liść mięty pieprzowej, liść rozmarynu, liść i kwiat mięty zielonej, liść tymianku, liść szałwi.


Uwaga

Jak w przypadku każdego innego produktu odżywczego i suplementu diety, kobiety w ciąży, laktacji lub 
osoby o rozpoznanych chorobach powinny skonsultować stosowanie z lekarzem. Opisane działanie produktu nie zostało ocenione przez FDA. Essential Greens nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Stanowi jedynie uzupełnienie diety.