Poznaj Suplementy Synergy

Filozofia Synergy w kwestii suplementacji jest nieco inna niż w przypadku innych firm. Synergy stara się dostarczyć produkty, ewentualnie zestawy produktów zaspakajających potrzeby organizmu kompleksowo. Nie ma więc tu kłopotu z przysłowiowym łykaniem garści tabletek. 

Jeśli masz określony problem zdrowotny, wystarczy, że dopasujesz stosowny suplement. Nie musisz go składać z dziesiątek innych. Skład komplekserów Synergy jest opracowany naukowo w efekcie długich lat badań i osobistych doświadczeń odbiorców. To gwarantuje odpowiednie działanie. 

Każdy, kto ma określone niedobory skutkujące schorzeniami, znajdzie tu z pewnością coś dla siebie. Zapraszamy! 


ProArgi-9+

Kompleksowe rozwiązanie opracowane przez ekspertów w dziedzinie stosowania argininy. O najwyższej jakości świadczą m.in. opatentowana formuła oraz wieloletnia obecność w amerykańskim przewodniku lekarskim PDR. Suplement polecany osobom dbającym o kondycję układu sercowo-naczyniowego. Bestseller Synergy.PhytoLife

Znakomite źródło chlorofilu A i B, pochodzącego z młodego jęczmienia i lucerny siewnej. Niezbędny element każdej diety oczyszczającej. Polecany osobom borykającymi się z problemami gastrycznymi. Wysokiej jakości koncentrat o dużej wydajności.

 

Mistify

Prawdziwa bomba antyoksydacyjna uzupełniona witaminą B6 i wyciągiem z zielonej herbaty. Bogactwo unikalnych składników i substancji odżywczych pochodzących z jagód i ekstraktów owocowych, w tym wyjątkowej jagody Acai. Doskonałe uzupełnienie ProArgi-9+. Mistify dostępny jest również w formie żelu.
SLMsmart

Wysokobiałkowy zamiennik posiłku o rozbudowanym składzie. O najwyższej jakości świadczy obecność aż trzech protein: serwatkowej, kazeinowej i sojowej oraz kilkunastu składników uzupełniających. Specjalna receptura pozwala zaspokoić głód na dłużej. Suplement polecany osobom dbającym o prawidłową masę ciała.e9 energy

Napój energetyczny inny niż wszystkie - wyjątkowa mieszanka l-argininy i wielu innych aminokwasów oraz naturalnej kofeiny z guarany. Źródło energii na cały dzień w wyjątkowym smaku pina colady. Zdrowa alternatywa dla popularnych na rynku energetyków.
Essential Greens

Bogate źródło chlorofilu i wielu innych składników odżywczych pochodzenia roślinnego. Suplement diety w formie żelowej. Polecany osobom spożywającym niedostateczne ilości zielonych owoców i warzyw. Dostępny w wygodnych w użyciu saszetkach.
Omega-3

Nienasycone kwasy tłuszczowe EPA i DHA w oleju z dzikiego dorsza pacyficznego z dodatkiem niezbędnych witamin: A, D, E. Wszystko to w formie smacznego żelu o smaku cytrynowym. Skierowany do osób dbających o serce. Idealne uzupełnienie dla ProArgi-9+.
FL-3X

Źródło najwyższej jakości glukozaminy, chondroityny i siarki organicznej MSM pochodzenia naturalnego z krabów i krewetek. Wyjątkowa formuła oferowana w formie syropu w poręcznych buteleczkach. Suplement polecany każdemu kto chce chronić stawy i poprawić wygląd skóry.
Microbiome Purify Kit

Seria składająca się z pięciu produktów: Biome DT, Biome Shake, Biome Actives, Body Prime i ProArgi-9+. Suplementy te są skierowane do osób pragnących kompleksowo oczyścić i poprawić funkcjonowanie układu pokarmowego jak i całego organizmu. Mogą być stosowane osobno lub w ramach specjalnego programu Synergy Elite Health.
 
Przewaga produktów Synergy


  • Firma Synergy Worldwide stanowi wyodrębnioną część Natures Sunshine Products (NSP) - giełdowego giganta branży naturalnych suplementów diety, przeżywającego rozkwit od powstania w 1972 roku.
  • Zespół naukowo badawczy firm składa się z doktorów biologii, chemii i naukowców z wielu innych dziedzin, mających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie badań suplementów diety. Naukowcy mają do dyspozycji nowoczesne laboratorium badawcze.
  • Suplementy Synergy wytwarzane są w zakładach produkcyjnych NSP, działających zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), co stanowi gwarancję zachowania staranności i dokładności we wszystkich procesach.
  • Firma inwestuje corocznie miliony dolarów w badania i testowanie jakości na światowym poziomie aby zapewnić wyjątkową czystość i skuteczność produktów.
  • Wszystkie składniki do produkcji  pozyskiwane są przez spółkę samodzielnie a każda ich partia jest dokładnie testowana celem potwierdzenia jej czystości i jakości.
  • Synergy WorldWide posiada certyfikat niezależnego amerykańskiego audytora NSF, poddającego ocenie urządzenia produkcyjne, politykę,  procedury i procesy produkcyjne w aspekcie zapewnienia najwyższego poziomu jakości.
  • Firma nie dopuszcza do obniżenia jakości produktów przez powierzenie ich wytwarzania komuś innemu. Dziś powszechna jest niestety praktyka brandowania produktów wytwarzanych w różnych miejscach własnymi znakami towarowymi.
  • W 2017 wprowadzono innowacyjne, porcjowane suplementy w żelu - Essential Greens, Omega-3 i Mistify. Żel łączy zalety formy płynnej i stałej. Specjalnie opracowana formuła Gel-Matrix sprawia, iż przyswajalność suplementów jest wyjątkowo wysoka a dawkowanie wyjątkowo łatwe i przyjemne. W końcówce roku na rynkach europejskich pojawiły się również kosmetyki z linii Trulum.